Jdi na navigaci

Učebny v budově T9

Tato budova se nachází v ulici Thákurova 9. Můžete se také setkat s označením „Nová budova ČVUT“.

Osvětlení učeben

Vypínače jsou umístěny u dveří do místnosti. Prosíme, pro osvětlení učebny nevyužívejte světla nad tabulí. Dlouho trvá jejich nažhavení, mají velkou spotřebu a velmi krátkou životnost žárovky.

Otevírání a zavírání oken

Otevírání a zavírání oken se provádí označenými tlačítky umístěnými typicky vedle katedry. Krátkým stiskem tlačítka okno zcela otevřete/zavřete. Přidržením tlačítka lze okno otevřít/zavřít jen z části.

V případě, že není možné otevřít okna kvůli špatnému počasí (typicky nízká teplota a déšť), volejte recepci +420-22435-6222, která systém přepne z automatického režimu do manuálního.

Důležité:

Prosíme, nezapomeňte okna před odchodem z místnosti zavřít.

Žaluzie

Budova má instalovány předokenní žaluzie. Ty pracují v automatickém režimu a jsou stahovány a vytahovány podle počasí. Uživatel místnosti může žaluzie ovládat ručně s pomocí tlačítek. Krátkým stiskem tlačítka žaluzie zcela stáhnete/vytáhnete. Přidržením tlačítka lze žaluzie částečně stáhnout / vytáhnout / změnit sklon.

V případě, že rychlost větru na meteočidlech budovy dosáhne 15 m/s, jsou žaluzie automaticky vytaženy, aby nedošlo k jejich poškození či poškození oken.